čtvrtek 8. dubna 2021

Obnovený provoz MŠ

 Vážení rodiče,

od pondělí 12.4.2021 bude provoz naší MŠ opět obnoven. Do mateřské školy budou moci nastoupit děti, které plní povinné předškolní vzdělávání, děti pedagogických pracovníků, kteří zajišťují prezenční vzdělávání a rodičů, kteří pracují v integrovaném záchranném systému. Školní docházka bude podmíněna dodržováním aktuálních opatření, zvýšených hygienických standardů a povinným testováním ( 2x v týdnu neinvazivními antigenními testy) dětí i zaměstnanců MŠ. Do mateřské školy se nebudou přijímat děti, které budou vykazovat symptomy virového infekčního onemocnění. Pobyt zákonných zástupců a dalších osob bude i nadále omezen na co nejkratší možnou dobu. Děti nemusí nosit žádnou ochranu dýchacích cest. Dospělé osoby bez ochrany dýchacích cest do MŠ vpuštěny nebudou.

Pokud se u dítěte vyskytnou během pobytu v MŠ příznaky nemoci, zákonný zástupce bude ihned kontaktován a své dítě si bude muset z MŠ vyzvednout v co nejkratším čase. 

Věříme, že se nám podaří obnovit provoz bez komplikací, Vás prosíme o spolupráci při testování dětí nejen v MŠ ( natrénovat můžete doma, ať je Vaše dítě na situaci připraveno pomocí vatové tyčinky nejprve na sobě, pak na dítěti) a při dodržování všech potřebných opatření. 

Moc se na Vás a hlavně na Vaše děti těšíme a přejeme hlavně zdraví.

Kolektiv MŠ 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Maminky mají svátek

 Děti jim zazpívaly písničky, přednesly básničky a rozdaly dárečky.  video zde.