středa 19. srpna 2020

Zahájení nového školního roku

Vážení rodiče,

nový školní rok zahájíme v úterý 1. září 2020. O termínu třídních schůzek budete s předstihem informováni. Od září 2020 bude zvýšena cena stravného z důvodu zdražení veškerých surovin. Děti do 7 let budou hradit celodenní stravu ve výši 33,- Kč, děti 7 leté budou hradit celodenní stravu ve výši 36,- Kč.

I v tomto školním roce se budeme snažit  předcházet šíření nákazy infekčních nemocí i Covid-19. Nadále bude k dispozici dezinfenkce rukou před vchodem do MŠ, budeme dodržovat zvýšená hygienická opatření. Žádná osoba s příznaky infekčního onemocnění nebude moci vstoupit do MŠ. Pokud se u dítěte během pobytu v MŠ projeví jakýkoliv příznak infekčního onemocnění  ( zvýšená horečka, kašel, rýma, dušnost, bolest v krku, bolest hlavy, bolesti svalů a kloubů, průjem, ztráta chuti a čichu apod. ), bude ihned kontaktován zákonný zástupce dítěte. Dítě si bude muset neprodleně z MŠ vyzvednout. Prosíme o nahlášení změn v telefonních číslech, které u Vás proběhly, naši databázi budeme aktualizovat. Pobyt zákonných zástupců dětí, ale i dalších osob v MŠ bude omezen na co nejkratší možnou dobu. Nebudeme již požadovat prohlášení o bezinfekčnosti. 

Všem přejeme pohodový zbytek prázdnin a těšíme se na Vás 1. září v novém školním roce!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Zimní spánek u zvířátek

Dnešní dopoledne děti prožily při plnění zábavných úkolů a hádanek v přírodě u krmelce. Díky paní Menzelové, která pro naše děti připravila ...